Громадська Спілка Асоціація Підприємців Черкащини

Розділ «Фінансова звітність» доступний тільки в тарифі ipLex.Преміум. Дізнатися більше про юридичну особу або ФОП Ви можете у повних версіях ipLex. Передруковування матеріалів – з обов’язковим посиланням на сайт ГО “Клуб Ділових Людей Україна”. Нормальне відображення сторінки не можливе через відсутність багатьох потрібних функцій. Забороняється копіювання, розповсюдження чи будь-яке інше використання інформації і об’єктів без письмової згоди правовласника. У підприємства АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ не зареєстровано жодної торгової марки.

  • Передруковування матеріалів – з обов’язковим посиланням на сайт ГО “Клуб Ділових Людей Україна”.
  • За кодом ОКПО в нашому каталозі містяться дані про фаундерів і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих людей.
  • Якщо дані по компанії некоректно, або з помилкою внесені до першоджерела, рекомендуємо звертатися до розпорядника інформації, ми не можемо вносити зміни до державних реєстрів.
  • Система оцінки фінансової стійкості компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених фінансових показників.
  • Реєструйтеся за посиланням, аби першими отримувати матеріали про успішні світові практики, підкріплені рекомендаціями та інструментам для зміцнення потенціалу МСП та зростання власного бізнесу.

У повній версії системи є більше важливої інформації про АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ-РОБОТОДАВЦІВ. Організація АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ-РОБОТОДАВЦІВ згадується в 1 судових документах. Києва 26 лютого на збори членів та партнерів Асоціації власників … Реалізація товарів/послуг у зв’язку з пандемією Сovid-19… Підприємці чесно купили ці приміщення, отримали право власності на них. Сторін, сприяти розвиткові взаємовигідних партнерських зв’язків.

Наявність Боргів

Усі подробиці справи – у четвер, 13 травня, о 12.00 на пресконференції у Львівському прес-клубі за участі утиснених прокуратурою підприємців та членів Національної асоціації підприємців України (НАПУ). Аналіз платежів на користь суб’єкта господарювання з боку державних та комунальних установ, організацій, підприємств та закладів. Та джерел третіх осіб, які мають право збирати, обробляти та передавати дані згідно з законодавством України. При цьому лише в 20% судових документів наявний код ЄДРПОУ компанії + назва, в 5% вказують тільки ЄДРПОУ, а в 75% вказують тільки назву. Додайте висновок, заключення, коментарі до відповідного розділу досьє 1.

Підприємство АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року. ДФСУ оприлюднює свої плани окремо на своєму офіційному сайті у розділі “План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік. Алгоритми VKURSI машинним методом вичитують і пов’язують інформацію з різних офіційних джерел. Тому присутня ймовірність, що – це різні особи в яких на 100% співпадає ПІБ.

В даному випадку система використовує публічну інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, яких зазнав Користувач, пов’язані із використанням інформації. Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» є об’єднанням громадян, утвореним відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання» для спільної реалізації своєї мети.

асоціація підприємців

Матеріали стануть так званим путівником для підприємців, котрі хочуть розвивати власний бізнес. Цикл відео має на меті популяризувати ідею бізнес-об’єднань та ознайомити із можливостями, котрі вони пропонують підприємцям. Водночас анімаційні матеріали пропонують набір ефективних інструментів, каналів та ресурсів для їх реалізації. Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер. Користувач використовує зведені дані та аналітичну інформацію для прийняття будь-яких рішень виключно на власний розсуд і Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання цих даних та аналітичної інформації.

Який Егрпоу Компанії Асоціація Підприємців

Дані в системі VKURSI є похідними від інформації, яка отримана з офіційних відкритих джерел. Аналізує нові судові документи та додає їх до “Зведеного судового досьє”. Фактори сформовані з урахуванням норм законів/розпоряджень/постанов/листів та критеріїв і рекомендацій НБУ, Мінфіну, ДФСУ та постійно доповнюються.

Актуально На

Результат фінансового скорингу від YouControl — композитний індекс FinScore. Terrasoft — провідний виробник корпоративного програмного забезпечення класу low-code, BPM і CRM. Продукти Creatio входять у перелік найкращих у світі рішень на різних ІТ-ринках. Західний регіон Волинська обл.Закарпатська обл.Івано-Франківська обл.Львівська обл.Рівненська обл.Тернопільська обл.Хмельницька обл.Чернівецька обл. Східний регіон Харківська обл.Донецька обл.Луганська обл.

Юридична інформація про фірму допоможе власнику в прийняттi рішення, співпрацювати з контрагентом або уникнути. Ці подробиці знаходяться у відкритих держреєстрах. Розміру вашого бізнесу, але не впливає на якість наданих послуг від СУП.

Унікальний аналітичний модуль комплексної перевірки компанії та аналізу факторів на які варто звернути увагу. Замороження активів у ВБ, ряд обмежень в доступі до фінансових послуг та ринків. Авторизуйтесь або зареєструйтесь, щоб переглянути дані. 94 https://mafguard.org.ua/.99 Діяльність інших громадських організацій, н. Під директором ми розуміємо генерального директора, керуючого партнера або іншу першу особу компанії.