Туристичні Фірми Підзамче У Львові ᐈ Каталог Послуг, Адреса, Контакти

Для цього якраз випала гарна нагода – у 2006 році місто святкувало 750 років, тож, залучившись підтримкою міської влади, а також назбиравши реклами, Ігор випустив безкоштовну карту накладом понад one hundred тисяч. У 2020 році за результатами конкурсу Ukraine Tourism Awards 2020 туроператор “Відвідай” став найкращим в Україні. За нас проголосувала найбільша кількість туристів, і разом vturyzm.com.ua з балами від журі ми зайняли почесне перше місце. Нині “Відвідай” – це велика команда професіоналів, а наші тури та екскурсії охоплюють всю Україну. Гора Петрос — одна з найвищих точок Українських Карпат, з висоти якої можна побачити всю красу Чорногірського хребта. Під час туру зі Львова на Петрос Ви матимите можливість підкорити одну з гір-двотисячників, а також відвідаєте Манявський водоспад.

туристичний оператор молодіжний туризм

Відчуйте себе королями міста Лева та пориньте у глибину століть з його історією, архітектурою і культурою. Театри, палаци та вежі, церкви і підземелля, автентичні пиво та шоколад – кожен знайде тут щось цікаве для себе. МОЛОДІЖНИЙ ТУРИЗМ – це компанія, яка організовує активний та ефектний відпочинок усім, хто прагне отримати від життя тільки найцікавіше. Прогулюючись найкращими місцями Карпат, можна насолодитися гірськими краєвидами, відпочити в термальних водах. Гуцульське весілля, дегустація вина, найдавніше чинне підприємство Європи чекають на Вас. Ми зменшили географію подорожей, але суттєво покращили їх наповненість і комфортність.

Відео

Беруть участь у створенні організаційно-правових та економічних механізмів реалізації державної політики в галузі туризму. Майнові відносини в галузі туризму, засновані на рівності, автономії волі і майновій самостійності їх учасників, регулюютьсяЦивільнимтаГосподарськимкодексами України з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом. Знайомий поляк мав зареєстровану спільно з українцями у Львові фірму з ліцензією туроператора.

  • Особливості організації дитячих турів по програмі дитячого і молодіжного туризму.
  • Відпочинок з IN.DI.GO TRAVEL – чудовий, незабутній, бездоганий та довершений!
  • Зрештою, ми є одними із небагатьох, хто запрошує у веселі подорожі саме молодь – енергійних, сповнених позитивом людей.
  • Хоча деякі дитячі табори приймають туристів так само й у період зимових, осінніх і весняних канікул, попит на ці послуги набагато менше, тому не так багато даних пропозицій на ринку і вони не так популярні, як літні дитячі табори.
  • Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, передбачені інші правила, ніж ті, що встановлені цим Законом, застосовуються правила міжнародного договору.
  • Ваучер (туристський ваучер) – документ – розпорядження туроператора своєму контрагенту (приймаючій стороні) про надання туристу (відповідно до укладеного договору) туристського обслуговування з гарантією його оплати останнім у встановленому порядку.

Щоб контролювати якість надання послуг, всі туристи в кінці туру заповнюють анкети-опитування, на основі яких фірма вибирає найкращих гідів, місця проживання, харчування та туристичні об’єкти. Також можна залишати відгуки на сайті «Відвідай», та у соцмережах. Кількість роботи суттєво збільшилася, тому катастрофічно бракувало екскурсоводів, а ті, що залучалися, деколи розповідали кардинально протилежну інформацію. Тому у 2012 році вирішили провести власні курси фахівців туристичного супроводу. З того часу курси проводяться щороку з різних туристичних напрямків, на які у «Відвідай» найбільше бракує гідів. У хлопця виникла ідея зробити таку ж туристичну карту Львова.